""
""

Muslinov Krasnodar sa devetoricom do pobede u poslednjoj sekundi!

Vreme čitanja: 2min | pon. 29.04.13. | 18:29

Tim koji sa klupe predvodi bivši trener Zvezde ubeležio je trijumf posle skoro mesec dana, a Ognjen Vranješ bio je strelac prvog pogotka za tim iz Vladikavkaza protiv svog bivšeg kluba – 3:2

Od kako je Krasnodar Slavoljuba Muslina pre nepunih mesec dana očitao lekciju preskupom Anžiju (4:0), klub je doživeo nagli pad forme. Od pomenutog senzacionalnog trijumfa ekipa je naređala dva poraza i remi. Ipak, prvi trijumf posle skoro mesec dana stigao je protiv “fenjeraša“, Alanije – 3:2.

Utakmicu je, pored pet pogodaka, obeležio i crveni karton Krasnodaru. Nakušev je u 76. minutu dobio direktan crveni karton posle jednog oštrog starta.

Pre toga ekipa koju sa klupe predvodi bivši trener Crvene zvezde vodila je sa 2:0 golovima Žoazinja u 38. i Vandersona u 54. minutu i činilo se kao da će nova tri boda otići u Krasnodar. Međutim, usledilo je pola sata furiozne igra domaćina, koja je na kraju ostala i bez zasluženog boda.

Prvo je bivši igrač Zvezde i Krasnodara, Ognjen Vranješ postigao pogodak glavom u 61. minutu, da bi bod doneo Velinton u 72. minutu.

Do kraja domaćin je imao potpunu inicijativu na terenu, koja ipak nije krunisana pobedom, a ni remijem, pošto je Vanderson pogotkom u poslednjoj sekundi utakmice doneo tri boda svom timu.

Krasnodar stiže do devete pozicije sa 38 bodova, dok je Alanija na poslednjem mestu sa samo 16 bodova.