""

Opasna je ptica Prepelica - Rostov se pobedom spremio za Bajern (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 09.09.16. | 21:03

Rumun rešio pitanje pobednika u prvom meču šestog kola ruske Premijer lige

Fudbaleri Rostova teškom mukom, ali ipak su slavili na svom terenu protiv Krila Sovjetov sa 2:1 u prvoj utakmici šestog kola ruske Premijer lige.

Nije to bila baš blistava partija kluba koji će sledeće nedelje debitovati u Ligi šampiona, ali sasvim dovoljna za trijumf.

Pitanje pobednika rešio je rumunski internacionalac Andrej Prepelica golom u 64. minutu. Ipak, statistički gledano gosti su bili bolji i dominirali su na terenu.

Odnos u udarcima ka protivničkom golu bio je 13:5 u korist ekipe Krila Sovjetov, ali nije im to ništa vredelo.

Inače, domaćin je prvi stigao do gola i to u 33. minutu preko Aleksandra Buharova, a izjednačio je Joan Molo u 54. minutu.

Sa pobedničkim raspoloženjem, ali verovatno ne i previše optimizma, sada igrači Rostova mogu da se spremaju za 13. septembar i gostovanje Bajernu u Minhenu u prvom kolu Lige šampiona.