""
""

Orlovi ponovo visoko lete: Bešiktaš ponovo za petama Feneru, Gomez stvarno nema milosti (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 07.02.16. | 20:04

Bešiktaš ne popušta. Istanbulski Orlovi na svom terenu su večeras pregazili ekipu Gacijantepa sa 4:0 u utakmici 20. kola turske Superlige i nastavili poteru za liderom Fenerbahčeom.

Imaju Orlovi sada zaostatak od samo dva boda, ali i dve utakmice manje od velikog gradskog rivala sa azijske strane Bosfora.

Mario Gomez još jednom je pokazao da vredi svakog centa koji je uprava turskog kluba uložila u njega u letnjem prelaznom roku prošle godine.

Nemački internacionalac je sa dva pogotka u 61. i 70. minutu potvrdio pobedu Bešiktaša, a mogao je još neki put da se upiše u strelce. Jednom ga je u tome zaustavila i prečka.

Domaćin je za samo četiri minuta u završnici prvog poluvremena trasirao put ka važnoj prvenstvenoj pobedi.

Prvo je Gokhan Tore u 38. minutu konačno načeo goste sa krajnjeg istoka Zemlje, a prednost je duplirao Oguzan Ozjakup.