"Trabzon"
"Trabzon"

Osam golova u Trabzonu, Halilhodžićeve zvezde izvukle bod u nadoknadi vremena (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 26.10.14. | 17:03

Trabzon i Gazijantep podelili bodove posle fenomenalne utakmice i osam viđenih golova

TrabzonFantastična utakmica u Trabzonu završila se rezultatom 4:4. Gosti su vodili praktično čitav meč. Posle 0:2 na poluvremenu, bilo je još 1:3 i 2:4 ali je Trabzon ipak uspeo da izjednači golom Oskara Kardoza u četvrtom minutu nadoknade vremena. Trabzon će ostati u donjem delu tabele turskog šampionata i posle sedmog kola. I petog zabeleženog remija!

Ekipa Vahida Halihodžića, na papiru je četvrta po vrednosti (odmah iza istanbulskih velikana) dok je na terenu situacija ipak drugačija. Prvu pobedu su zabeležili tek u šestom kolu da bi već u sledećem uspeli da pred domaćom publikom prime četiri gola i upišu skromni, osmi bod u sezoni.

S druge strane „najjeftinija” ekipa u Turskoj elitnoj diviziji, Mersin, gazi redom. Eskišehir je pao u Mersinu u još jednoj uzbudljivoj utakmici sedmog kola, domaći su do vrha napunili mrežu gostiju - 4:2.