"Salomon Rondon"

Ovo je bilo sve, samo prijateljska ne: Zenit savladao Maliju iz Katara sa 18:0 (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 16.01.15. | 21:21

Salomon Rondon postigao het-trik, po dva dali Šejdajev, Aršavin i Tkačuk

Salomon RondonOvo je više podsećalo na one dane kada vam stariji dečaci ne daju da igrate na fudbal na terenčetu iza zgrade, pa morate da igrate protiv njih, a ne na prijateljsku utakmicu. Tačnije, podsećalo je na sve, ali na prijateljsku ne.

Zenit je održao lekciju fudbala klubu iz Katara po imenu Malija. Krajnji rezultat je bio 18:0, a na poluvremenu je bilo čak deset golova u mreži slabašnih domaćina.

Vrlo zanimljivo je bilo od 39. minuta do kraja poluvremena kada je viđeno čak četiri gola, od kojih je dva postigao Tkačuk. Već do tada je Salomon Rondon postigao het-trik.

Rusi nisu povukli ručnu ni u drugom delu, pa su do kraja meča postigli još uosam golova i tako obrukali Katarane pred užim porodicama, ženama i decom. Andre Vilas-Boas svakako može da bude zadovoljan zalaganjem svog tima na pripremama.

Ne možemo da se ne odamo utisku da kada bi naša redakcija napravila tim, ne bi primila ovoliko golova.

Uživajte u golovima koje je postigao Ramil Šejdajev.