""

Oztekin kao Supermen: Gacijantep nije imao šanse (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 11.12.16. | 19:11

Iskusni fudbaler Galatasaraja het-trikom srušio goste sa krajnjeg istoka Turske

Navijači Galatasaraja pevaju Jasinu Oztekinu! Momak rođen u Dortmundu praktično je sam večeras savladao gostujući Gacijantep sa 3:1 u meču 14. kola Superlige i nastavio borbu za lidersku poziciju.

Prekaljeni ofanzivni vezista zabeležio je het-trik, a gosti su, kako to obično biva protiv Galatasaraja, utakmicu završili sa igračem manje.

Drugi žuti karton i isključenje zaradio je u 78. minutu Mohamed Fatau i posle toga gosti realno nisu imali čemu da se nadaju.

Prvi pogodak Oztekin je postigao u 12. minutu, kada je vešto izbegao ofsajd zamku i utrčao na peterac iz drugog plana.

Isti igrač je u 66. minutu iskoristio dobar prodor i dodavanja Lukasa Podolskog, a delovalo je da može da bude zanimljivo kada je Elijas Sume u 74. minutu prepolovio zaostatak gostiju.

Ipak, tačku na pobedu i sve nade Gacijantepa snalažljivi Oztekin stavio je u šestom minutu sudijske nadoknade posle jednog odbitka.