"Saša Marković"

Partizan preokrenuo protiv Smedereva: Evrogol Saše Markovića i debi Varge juniora

Vreme čitanja: 1min | uto. 11.03.14. | 13:02

Crno-beli vežbali i pokazali da su spremni za duel sa Radom

Saša MarkovićFudbaleri Partizana, shodno ustaljenoj praksi, odigrali su prijateljski meč i pobedili Smederevo sa 3:1, gde su šansu dobili igrači sa skromnijom minutažom u prvenstvu. Iako su na poluvremenu gubili, kada je Vićentijević udarcem glavom u 22. minutu doveo Oklopnike u vođstvo, crno-beli su u nastavku preko Saše Markovića u 53, Ismaila Beka Fofane u 56. i mladog Saše Varge u 84. minutu potpuno preokrenuli rezultat.

Susret u SC Zemunelo obeležili su evrogol Saše Markovića, koji je volejom sa 30 metara zatresao mrežu gostiju i ulazak u igru Saše Varge, sina pomoćnog trenera Partizana Zvonka, koga je klub iz Humske zimus doveo iz Rada i prosledio na pozajmicu u Teleoptik.

Partizan je igrao u sledećem sastavu: Živko Živković, Arsenijević, Gulan, Stanković, Nemanja Petrović, Saša Marković, Pantić, Luka, Saša Ilić, Grbić, Fofana. Igrali su još Nikola Petrović, Ivković, Varga, Pantelić, Golubović, Milovanović i Rajković.

Partizan u nedelju ide na noge Radu, a meč će se igrati na stadionu Obilića na Vračaru.

(FOTO: MN Press)