"Navijači Zemuna"

PLS: Zemun i Bežanija maksimalni, Užičani utišali Vranje

Vreme čitanja: 1min | sub. 22.08.15. | 19:27

Uzbudljivo u Petrovcu na Mlavi u kojem je viđeno pet golova

Navijači ZemunaLiga od nula do dva, s tim da je prosek danas koliko toliko popravljen u Petrovcu na Mlavi i Zemunu u kome su Zeleno-plavi savladali Bačku sa 2:1 i uz Bežaniju ostali jedini sa maksimalnim učinkom iz prva dva kola. Bežanija je u drugom kolu lako izašla na kraj sa Loznicom i slavila sa 2:0.

Najuzbudljivije je ipak bilo u Petrovcu na Mlavi u kojem je Sloga zahvaljujući golovima LepojevićaČukića i Memedovića slavila sa 3:2, iako je Aleksandar Keljević iz Radničkog postigao prvi gol na meču. U listu strelaca se u poslednjim trenucima meča i Uroš Vidović, ali gosti nisu mogli više od časnog poraza, posebno pošto su od 76. minuta igrali sa desetoricom zbog isključenja golmana Marka Kostića.

U Vranju je posle prvog kola vodeći Dinamo položio koplja pred Slobodom, pošto je prvenac u novoj sezoni Užičanima u 46. minutu doneo Vukojičić.