"Gžegož Krihovijak"

Pomračenje uma Gžegoža Krihovijaka na Anoeti, Sevilja je bezopasna u gostima (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 21.11.15. | 17:47

Real Sosijedad slavio sa 2:0 i prvi put ove sezone obradovao navijače na domaćem terenu

Gžegož KrihovijakMogli bi da se ljute na sudiju Antonija Mateua, jer je u 12. minuut zbog čini se nepostojećeg ofsajda poništio gol Čira Imobilea. Ali ako baš insistiraju na tome da pronađu krivca najbolje bi bilo da pogledaju ka Gžegožu Krihovijaku. Štoper Sevilje častio je na Anoeti i sa dve velike greške Real Sosijedadu prokrčio do pobede nad njegovim timom - 2:0 u 12. kolu Primere.

Taman što je Sevilja u drugom poluvremenu počela da pritiska domaći tim Krihovijak je počeo da se gubi. Prvo je centaršut iz kornera sa desne strane potpuno neshvatljivo glavom vratio na peterac, pravo na volej Imanolu Agirečeu,  koji je oberučke prihvatio loptu i svojim devetim golom u sezoni doneo baskijskom timu vođstvo od 1:0. Nije Krihovijak stigao ni da se sabere, a već je napravio još jednu kobnu grešku. Gotovo identičnu. Samo četiri minuta kasnije duga lopta sa leve strane, Krihovijak je ponovo prvi stigao do lopte...  Bolje da nije. Ćabi Prijeto bio je na mestu.

Anoeta se konačno radovala - Real Sosijedad je stigao do tek prve pobede pred domaćom publikom u ovoj prvenstvenoj sezoni i odmakao iz opasne zone. Sevilja i dalje ne zna za pobedu na strani. Tek ako ste se pitali zašto nije u vrhu tabele.

Goal Imanol Agirretxe - Real Sociedad 1-0... by 109253pr

Goal Xabier Prieto - Real Sociedad 2-0 Sevilla... by 109253pr