""
""

Preokret na Marakani: Brodarac od 0:2 do 3:2!

Vreme čitanja: 1min | sub. 26.08.17. | 16:13

Ekipa Milana Lešnjaka ispustila veliko vođstvo i doživela poraz u trećem prvenstvenom kolu

Derbi Omladinske lige Srbije između Crvene zvezde i Brodarca pripao je aktuelnom šampionu, koji je slavio posle velikog preokreta na pomoćnom terenu stadiona Rajko Mitić – 2:3 (2:2).

Ekipa Milana Lešnjaka je odlično otvorila meč, povela golovima Luke Ilića i Stefana Ilića, ali je već u prvom poluvremenu doživela veliki pad i dozvolila gostima potpuni povratak u meč, pa su Babović i Jakovljević izjednačili rezultat.

U drugom poluvrmenu je viđena prava rovovska bitka, a odluka je pala u 82. minutu, kada je Fedor Galečić postavio konačan rezultat utakmice.

Potpuno druga priča viđena je u derbiju kadeta, gde su crveno-beli slavili sa ubedljivih 3:0. Golove za domaćina postigli su Strainja Eraković i dvostruki strelac Borislav Burmaz.

(FOTO: crvenazvezda.fk)