""

PSŽ prebijen, pa nagrađen penalom! Mbape izbegao lom noge (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sre. 10.01.18. | 23:03

Parižani u polufinalu Liga kupa...

Pari Sen Žermen je pre tri dana rutinski prošao u 1/16 finala Kupa Francuske, a večeras se lagano prošetao i do polufinala Liga kupa. Na gostovanju Amijenu Parižani su slavili rezultatom 2:0, a posao im je bio značajno olakšan jer je domaćin od 34. minuta igrao sa igračem manje

Da ne bi doživeli sudbinu Rena od pre tri dana (PSŽ slavio sa 6:1), fudbaleri Amijena probali su muški da se suprotstave mnogo moćnijem rivalu, pa su u tim nastojanjima često i preterivali. Tako se i dogodilo da njihov golman Gurtner bude isključen. On je pogibeljno startovao na Kilijana Mbapea koji mu je išao u susret, jureći za jednom "ničijom loptom", a sudija nije imao ni najmanju dilemu.

Brojčano slabiji domaćin nije mogao više da odoleva PSŽ-u i u 53. minutu bunker je probijen. Doduše, start za jedanaesterac koji će Nejmar pretvoriti u 0:1 dosta je diskutabilan...

Konačnih i sigurnih 0:2 postavio je Rabio 12 minuta pre kraja utakmice.