""

Rapid dao gol posle dva meseca, Čahlaul ukrao bod iz Bukurešta!

Vreme čitanja: 1min | pon. 10.11.14. | 21:19

Klub iz prestonice sedam mečeva ne zna za trijumf

Rapid iz Bukurešta je napokon prekinuo crnu golgetersku seriju remijem sa Čahlaulom u okviru 14. kola Lige 1- 1:1! Domaćini su na ovaj način vezali sedmi uzastopni meč bez pobede, ali su prekinuli jednu lošu seriju - postigli su gol nakon bezmalo dva meseca posta!

Rapid je poveo već u 23. minutu pogotkom Madalina Martina i činilo se da ipak mogu do dugo čekane pobede, s obzirom na to su sve do poslednjih trenutaka čuvali vođstvo. Čahlaul je, međutim, šokirao ceo Valentin Stančesku stadion golom u četvrtom minutu nadoknade vremena kada je vredan bod u borbi za opstanak gostima doneo vezista Katalin Stefanesku!

Klub iz Bukurešta sada ima 10 bodova i nalazi se na 16. poziciji Lige 1, dok je Čahlaul 13. sa četiri boda više.