"Lonita"
"Lonita"

Rapid sa igračem manje gurnuo Turnu Severin u ambis

Vreme čitanja: 1min | pet. 26.04.13. | 22:39

U direktnoj borbi za beg iz opasne zone Čahlaul je bio uspešniji od Univerzitatee Kluža – 2:1

LonitaRapid je teškom mukom, sa igračem manje u poslednjih 32 minuta, pobedio Turnu Severin sa 1:0 i produžio nadu u borbu za poziciju koja vodi u Evropu, a goste praktično gurnuo u ambis. Aleksandru Lonita je u 37. minutu doveo domaćina u vođstvo, koji su držali konce igre u svojim rukama sve do 58. minuta, kada je Abrudan zaradio drugi žuti, odnosno crveni karton i ostavio igrače na cedilu. Brojčano jači Turnu je napadao, ali tim iz Bukurešta se znalački branio i odbranio za ukupno sedmi meč u nizu bez poraza.

U direktnoj borbi za beg iz opasne zone Čahlaul je bio uspešniji od Univerzitatee Kluža – 2:1. Akim je u 24. doveo domaćina u vođstvo, Konstantinesku u 49. duplirao, a počasni pogodak za goste postigao je Nikola u 64. minutu.