""
""

Ronaldo dao i namestio gol, Real pobedio, ali svi su ostali u senci Vilija Kabaljera (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 19.10.13. | 17:51

Kraljevski klub savladao Malagu sa 2:0, ali je neverovatno što je sve golman gostiju branio domaćim fudbalerima

Iako je Real Madrid po mnogima jači u odnosu na prethodnu sezonu i iako je Malaga daleko slabiji tim nego pre par meseci, Kraljevski klub je danas na jedvite jade iščupao pobedu od 2:0 protiv Andalužana na svom Santjago Bernabeu.

Istina, bio je Real bolji tim, imao pregršt prilika, ali je na golu Malage stajao čudesni Vili Kabaljero koji je sa nekoliko briljatnih intervencija izazvao nevericu Realovih igrača i navijača. Prosto je neverovatno šta je Kabaljero skidao Ronaldu, Di Mariji, Morati, Karvahalu i ostalim Anćelotijevim izabranicima. Pogledajte odbrane posle udaraca Morate Ronalda!

Ipak, morao je i Kabaljero nekako da kapitulira. To se desilo jednom na početku drugog poluvremena i jednom na kraju. Prvo je Di Marija u 46. minutu posle centaršuta Ronalda, poslao neodbranjiv udarac u mrežu Malage, da bi tačku na trijumf Reala stavio Ronaldo udarcem sa bele tačke.