""

Sedam plus za poluvreme: Lokomotiva podivljala u Sibiru (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | čet. 01.12.16. | 19:54

Tom je poveo, a onda primio šest komada

Kakva Ludnica u Tomsku. Moskovskoj Lokomotivi nisu smetali uslovi za igru u Sibiru protiv Toma, ali je upalila tek u drugom poluvremenu. Na kraju ogromnih 6:1 za goste u meču 16. kola ruske Premijer lige iako su u prvih 45 mreže mirovale.

Ovim trijumfom tim iz ruske prestonice se izdigao iznad zone ispadanja, a istovremeno došao i do najubedljivije pobede u sezoni.

Dvostruki strelac za Lokomotivu večeras bio je Aleksandar Kolomejcev kojem je izgledao baš prijao izlet u Tomsk. Ipak, da stvar bude gora za domaćina, Tom je poveo u 48. minutu preko Erika Bičvalfija.

Pet minuta kasnije drugi žuti karton i isključenje zaradio je Aleksandar Kasjan i posle toga je već krenuo pravi potop domaćih. Potpuni preokret Lokomotivi doneo je Manuel Fernandes, a potom su pogađali Igor Denisov, Maikon i Vladislav Ignjatijev.

Nemanja Pejčinović igrao je do 82. minuta, kada ga je zamenio Artjom Galadžan, dok Petar Škuletić nije dobio šansu da uđe na teren.