""

Sent Etjen pobedio posle mesec dana

Vreme čitanja: 1min | ned. 20.10.13. | 19:03

Lorijenu došao glave njegov bivši vezista Bendžamin Korne (3:2)

Probudio se i Sent Etjen! Tačno mesec dana bilo je potrebno jednom od najpoznatijih francuskih timova da zabeleži pobedu u Ligi 1, a ''srećni dobitnik'' bio je Lorijen, koji je položio oružje na stadionu Žofroa Gišar – 3:2.

Zeleni su tako prekinuli neslavnu mini seriju u međusobnim okršajima sa ekipom sa istoka, posle tri poraza u isto toliko poslednjih mečeva, najviše zahvaljujući silovitom startu, jer su posle 14 minuta imali dva gola viška, od kojih je prvi delo iskusnog Brazilca Brandaoa, a drugi novajlije baš iz Sent Etjena Bendžamina Kornea.

Gosti su do poluvremena uspeli da uzvrate, međutim, nisu imali snage da se potpuno vrate u meč, pa je Molo drugom asistencijom na meču omogućio Gradelu da povisi a 3:1, pa Abubakarov gol u finišu nije vredeo.

LIGA 1 – 10. kolo:

Sošo – Monako 2:2 (0:2)