""
""

Šenturk Fenerov spasilac! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 26.01.13. | 20:32

Ekipa iz Istanbula velikim preokretom došla do druge pozicije u Super ligu – 2:1

Fenerbahhče nije dozvolio iznenađenje u Gazijantepu. Izabranici Ajkuta Kočamana ostvarili su trijumf na teškom gostovanju u 19. kolu turskog Super liga, nakon velikog preogreta i probili se na drugu poziciju - 1:2 (1:0).

Ipak, stituacija i rezultat nakon prvog poluvremena nisu nagoveštavali ovakav ishod na kraju meča.

Domaća ekipa je strplivo čekala svoju priliku i u 42. minutu iz sjajnog kontranapada došla u vođstvo golom Darvidasa Šernasa.

Gosti su u nastavak meča ušli sa izuzetno velikom željom za prekretom i on je došao u poslednjih 25 minuta. Prvo je Musa Sou u 65. minut zatresao mrežu Karčemarskasa, da bi u 83. minutu iskusni Semih Šenturk sjajnom reakcijom u šesnaestercu postigao svoj prvi pogodak u ovoj sezoni.