""

Skroz su isti: Atalanti i Sasuolu po gol i bod u Bergamu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 30.01.16. | 20:10

Ravnopravan rezultat na Atleti Azuriju - 1:1

Toliko su bili izjednačeni na terenu da je podela plena najravnopravniji ishod večerašnjeg okršaja između Atalante i Sasuola na stadionu Atleti Azuri u Bergamu - 1:1 (1:1).

Sve što je bilo vredno pomena na ovom meču dogodilo se sredinom prvog poluvremena meča, kada su postignuta oba gola. Gosti su u 27. minutu pokvarili planove ekipi Eduarda Reje. Bio je to odličan kontranapad, koji je na rutinski način krunisao Domeniko Berardi.

Ipak, samo pet minuta kasnije. Herman Denis je poravnjao rezultat, iako je prethodno Konsilji uspeo da ukroti njegov udarac sa bele tačke, ali mu se lopta odbila pravo pred noge i nije bilo spasa za gostujući tim.

U drugom poluvremenu ponovo izjednačene snage i tek po neka izglednija prila pred oba gola, ali se napadači, pre svih Denis i Berardi nisu još jednom istakli.

Oba trenera pokušala su za uvođenjem novih igrača u navali, ali ni oni nisu dali željene rezultate.