""
""

Škuletić i Grof Božović više ne sanjaju o Ligi šampiona...

Vreme čitanja: 2min | ned. 22.03.15. | 15:56

Lokomotiva posle poraza od Arsenala osvojila samo bod na gostovanju Mordoviji, pa sada za CSKA zaostaje čak devet bodova

Porazom u prošlom kolu od Arsenala kod kuće Lokomotiva je značajno smanjila šanse da izbori drugo mesto na tabeli, a posle današnjeg remija sa Mordovijom (0:0) slobodno se može reći da su snovi Moskovljana o evropskoj eliti potpuno uništeni.

Ekipa crnogorskog stručnjaka Miodraga Božovića ostaje na sedmom mestu sa 34 osvojena boda, dok je drugoplasirani CSKA sakupio devet više. Do kraja prvenstva preostalo je još deset kola, ali šanse da se ovakav zaostatak nadoknadi zaista su minimalne, pogotovo što su ispred Lokomotive timovi poput Dinama, Krasnodara, Spartaka...

Petar Škuletić ponovo je bio u startnoj postavi moskovskog kluba, ali po dosta teškom terenu nije uspeo da se istakne. U 24. minutu zaradio je žuti karton zbog nešto oštrijeg starta na golmanu domaćeg tima. Doskorašnji golgeter Partizana napustio je igru u 61. minutu, a umesto njega ušao je iskuni Roman Pavljučenko. Upravo se nekadašnji ruski reprezentativac 17 minuta pre kraja našao u najboljoj prilici na meču. Uspeo je čak i golmana da obiđe, međutim, šutirao je pored stative.

Ostalo je 0:0 do kraja, a ruski mediji odmah posle utakmice počeli su da "savetuju" trenera moskovskog kluba da za naredmo kolo dobro razmisli o sastavu ekipe.