"Trenutak kad Astafej igra rukom"

Smejurija od gola u Rumuniji: Golman ga napucao u ruku, lopta odsela u mreži, sudija ništa nije video (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 04.10.14. | 22:07

Petrolul na nekorektan način savladao GAZ Metan 1:0, sjajan pogodak na susretu Univerzitatee i Pandura

Trenutak kad Astafej igra rukomViktoras Astafej potpisao se ispod jednog od najčudnijih golova ovog vikenda. Reč je o napadaču Petrolula koji je u najzanimljivijem meču subotnjeg programa rumunske Lige 1 svom timu doneo pobedu na krajnje neobičan način.

Astafej je u 12- minutu pratio loptu koju je jedan od vezista GAZ Metana vratio ka golmanu Milošu Buči, stasiti Čeh je u pokušaju da je ispuca pogodio u ruku Astafeja koji se, naravno, pravio da ništa nepošteno nije uradio i kad je lopta odsela u mreži samo je krenuo da se raduje. Njegov peti gol na poslednja tri zvanična susreta, uz podsećanje da je prošle sedmice dao dva komada Vitorulu.

Jedan potez odlučio je i pobednika susreta Čahlalul – Botošani, a strelac efektnog gola je Atila Laslo Hadnađi.

Srpski defanzivac Marko Momčilović igrao 90 minuta za Pandure koji su pretrpeli drugi vezani poraz na gostovanjima. Ovoga puta od Univerzitate, a drugi gol na tom susretu delo je Loranta Kovača. Prava majstorija. Uživajte.