"Jura Movsisjan - povratnik strelac"

Spartak prekinuo crni niz pobedom nad Arsenalom (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 09.11.14. | 17:46

Golovima u prvom poluvremenu Moskovljani srušili tim iz Tule

Jura Movsisjan - povratnik strelacGolovima u prvom poluvremenu Spartak iz Moskve je savladao Arsenal iz Tule rezultatom 2:0 i na taj način prekinuo crni niz od pet prvenstvenih mečeva bez pobede

Domaćin je mnogo bolje ušao u meč, pa je već u drugom minutu Jura Movsisjan propustio izglednu priliku. Upravo je ovaj igrač otvorio goste pogotkom u osmom minutu.

Nisu dugo navijači na Otkritje Areni morali da čekaju na drugi gol, pošto se u 22. minutu i Kvinsi Promes upisao u listu strelaca. To se dogodilo nedugo posle prilike koju je za goste promašio Rižkov.

Do kraja meča Spartak je rutinski odrađvao posao, zatvorio prilaze svom golu, usput propustivši nekoliko prilika za ubedljiviji trijumf.

Moskovljani se posle pobede nad Arsenalom nalaze na osmom mestu na tabeli, pošto su prestigli Rubin, dok je slabašni gost ostao zakucan za poslednje mesto na tabeli sa svega pet osvojenih bodova. Videćemo da li su tri boda protiv Arsenala najava lepših dana za crveno-beli deo Moskve.