""
""

Srpski Genčler pucao rafalom za 7+ u Ankari, Mersin siguran (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 04.04.15. | 14:21

Ekipa Duška Tošića i Radoslava Petrovića nanela pravu katastrofu Kasimpaši – 5:2

Srpski Genčeler jako puca. I to rafalom! Ekipa naših reprezentativaca Radosava Petrovića i Duška Tošića do nogu je potukla Kasimpašu, ostaviši na taj način konkuretna u borbi za mesto koje vodi u Evropu (5:2). Iako je holandski internacionalac doveo goste u vođstvo u ranoj fazi meča Genčelerbirligi je u nastavku pokazao sjajan procenat realizacije.

Tim iz Ankare je osam puta šutirao u okvir gola rivala, ali je pet lopti pogodilo cilj. Mada Genčeler i nije imao težak posao, obzirom da je odbrana Kašimpase izgledala najblaže rečeno porozno. Kasimpaša je i u prethodnim kolima imala ogromnih problema u poslednjoj liniji, ali je danas u tom delu tima delovala gotovo amaterski.

Održavali su gosti prednost do do 36.minuta, ali onda su uleteli u mašinu Genčelera, pa im nije bilo spasa. Napadač Kabir je postigao tri gola, a zapaženu rolu imao je i Čelik. Jedino što su gosti uspeli da urade jeste počasni pogodak Skorionea.

Mersin je u drugoj utakmici ovog popodneva bez većih problema odradio posao protiv davljenika Balikšehira. Nije bilo ni najmanje neizvesnosti. Očajni domaćin je nekako odlovao do 30.minuta kada je Kalil postigao prvi gol na meču. Sve ostalo je bilo stvar rutine