""

Steaua opet uhvaćena u klopku (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 12.02.17. | 21:27

Najtrofejniji rumunski klub osvojio samo bod na svom terenu protiv Vitorula

Steaua je napravila ozbiljan kiks u borbi za titulu prvaka Rumunije. I u drugom kolu prolećnog dela šampionata velikan iz Bukurešta je osvojio samo bod, ovaj put bilo je 2:2 protiv gostujećeg Voluntarija.

I ovim ishodom Steaua mora da bude više nego zadovoljna, jer je dva puta jurila i stizala rezultat.

Sada bukureštanski klub zaostaje tri boda za vodećim Vitorulom koji pritom ima i utakmicu manje.

Sve je večeras počelo zaista dobro za gostuću ekipu, jer je povela već u trećem minutu preko Petrea Danijelea Ivanovića. Morao je domaćin da krene na sve ili ništa.
Steaua je izjednačila u 31. minutu preko brazilskog internacionalca Fernanda Boldrina, a asistirao mu je Antonio Jakolis i najavio pravu dramu.

A onda je usledila penal završnica. Prvo je sa bele tačke pogodio Florin Černat u 81. minutu, a na isti način konačan rezultat postavio je Harlem Edi Gnohere dva minuta pre kraja utakmice.

LIGA 1 - 23. kolo

Targu Mureš - Poli Temišvar 0:0

Botošani - Univerzitatea  Krajova 1:0