""

Steaua protiv Vitorula? Pa šta drugo nego pobeda (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 31.07.16. | 21:39

Bila je ovo 10. uzastopna pobeda tima iz Bukurešta, a sedma na stadionu Vitorula

Najtrofejniji rumunski klub Steaua, čini se, polako ulazi u formu za novu sezonu. Bukureštanski velikan je u drugom kolu Lige 1 kao gost savladao Vitorul sa 3:1.

Na ovaj način Steaua je napravila dobru uvertiru za ono što je čeka u sredu – revanš duel trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv praške Sparte.

Doduše, olakšavajuća okolnost bila je to što je Vitorul redovna mušterija Steaue. Bila je ovo 10. uzastopna pobeda tima iz Bukurešta, a sedma na stadionu Vitorula.

Gosti su večeras pitanje pobednika rešila u drugom poluvremenu. Adrijan Popa je 61. minutu doneo Steaui prednost od 2:1, a konačan rezultat postavio je Nikolae Stančiju dva minuta pre kraja utakmice.

Inače, prvi pogodak na meču dao je Aleksandru Tudori u 29. minutu, a u finišu prvog dela utakmice izjednačio je Orelijan Ćitu.