"Istorijski trenutak: Pogodak Vardija"

Subota kada je Džejmi stigao Van Nistelroja (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 21.11.15. | 16:56

Napadač Lestera postigao je pogodak na 10. uzastopnoj utakmici u Premijer ligi čime je izjednačio rekord Holanđanina iz 2003. godine

Istorijski trenutak: Pogodak Vardija

Uspeo je! Senzacija ovogodišnje Premijer lige, novopečeni reprezneztativac Engleske, Džejmi Vardi, uspeo je da na Sent Džejms Parku u Njukaslu izjednači rekord Ruda van Nistelroja iz 2003. nakon što je postigao pogodak na 10. uzastopnoj prvenstvenoj utakmici.

Napadač Lisica matirao je majstorski odbranu Svraka u drugom minutu nadoknade vremena u prvom poluvremenu, čime je sustigao legendarnog Holanđanina, ali će imati priliku i da naredne nedelje poboljša taj skor i postane novi, apsolutni rekorder Premijer lige po broju uzastopnih utakmica na kojima je postigao gol.

Na poluvremenu Lester vodi protiv Njukasla kao gost 1:0, a sjajni napadač gostiju je ovog popodneva postigao 13. pogodak u sezoni. Svaka čast, gospodine Vardi.