""
""

Super Mario ponovo odveo Bešiktaš na vrh (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 15.03.16. | 20:47

Gomez je ovim pogotkom postao najbolji strelac stranac u istoriji Bešiktaša u jednoj sezoni

Istanbulski Orlovi ponovo su odleteli na vrh turske Superlige. Bešiktaš je večeras kao gost slavio protiv Trabzona sa 2:0 u zaostaloj utakmici i sada ima bod više od drugoplasiranog Fenerbahčea.

Mnogo teže nego što to pokazuje rezultat Bešiktaš je stigao do trijumfa na uvek nezgodnom gostovanju na Crnom moru.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, mada su oba tima imala šanse da zatresu protivničku mrežu.

Ipak, Bešiktaš je pokazao da ove sezone, za razliku od nekih prethodnih, ima šampionski karakter.

Sjajni golgeter Mario Gomez je u 76. minutu sa peterca konačno zatresao mrežu i načeo Trabzon. Konačan rezultat postavio je Sahan Olčaj četiri minuta pre kraja utakmice.

Gomez je ovim pogotkom, 19, postao najbolji strelac stranac u istoriji Bešiktaša u jednoj sezoni.