""
""

Superliga (plej-aut): Samo Lučanci igrali fudbal, strašni Spartak vezao treću pobedu

Vreme čitanja: 1min | ned. 15.05.16. | 18:55

Bez golova u duelu Jagodine i Javora, OFK Beograd upisao peti uzatopni poraz, remi na Banjici

OFK Beograd je izgubio superligaški status, a ove sedmice je nastavio nisku poraza. Romantičari su u Lučanima upisali peti uzastopni neuspeh – 1:3

Sivi period kluba sa Stare Karaburme na kratko je prekinuo samo  Vladimir Jovović efektnim golom iz prekida u 43.minutu. Bila je to još jedna slaba partija OFK Beograda koju su igrači Mladosti iskažnjavali.

Vodeći gol postigao je Čečarić,izjednačio je već na opisan način Jovović, ali su novi neuspeh Romantičara potpisali Jovanović i Golubović.

Dok Romantičari tuguju razlog za zadovoljstvo imaju u Subotici. Spartak je odigrao plej-aut iz snova. Pred Golubovima je pao i Novi Pazar. Jedini gol na meču delo je Gorana Antonića u 88.minutu. Istina, Spartaku je bio posao olakšan posle isključenja Vladimira Radivojevića već u desetom minutu.

Nije bilo rezultatrskog značaja na Banjici, a na kraju ni pobednika. Rad i Metalac su odigrali nerešeno (1:1). Poveli su Građevinari pogotkom Kaluđerovića, ali je brzo izjednačio Ekvadorac Valberto Kaisedo.

Na ostala dva meča nije bilo golova, a ni prevelikih uzbuđenja.