Sve se u Astri vrti oko Konstantina Budeskua – asistira, deli lopte ispod zemlje spoljnom – promašuje! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 03.02.17. | 21:07

Astra bolja od Targu Mureša – 1:0

Sve se u igri Astre vrti oko Konstantina Budeskua! Reprezentativac Rumunije je bio velika želja Crvene zvezde, pregovori su trajali dve sedmice, ali na kraju je sjajni vezista ostao u ekipi iz Đurđe.

I gledajući prvo prolećno kolo Konstantin Budesku je dobro izabrao. Astra je bila bolja od Targu Mureša (1:0), a sve se u igri domaćina vrtelo oko Zvezdinog zimskog pika.

Budesku je elegantno proigrao Sata za vođstvo u 28.minutu. Imao je reprezentativac Rumunije još nekoliko briljatnih poteza. Tako je isto igrača dugačkim pasom, ispod zemlje, proigrao u finišu prvog poluvremena. U toj šansi Sato nije pogodio.

Astra je bila bolji rival. Imala je još nekoliko prilika. Međutim, u 81.minutu Budesku se obrukao