""
""

To je derbi! Sevalo je na sve strane u Bukureštu: Kartoni, golovi, a na kraju bez pobednika (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 06.03.16. | 21:33

Dinamo i Steaua osvojili po bod, a kao što je to uobičajeno za rumunsku Ligu 1, utakmicu nisu završili kompletni

Dinamo se iščupao iz kandži poraza u rumunskom Večitom derbiju. Duel sa gostujućom Steauom u prvom kolu grupem za šampoina završen je remijem 1:1.

Bilo je svega u derbiju, a pored golova viđena su i, za rumunske standarde, očekivana dva crvena kartona.

Imala je Steaua više od igre i vođstvo dobrih 70 i kusur minuta, ali je na kraju Dinamo bio taj koji je srećniji napustio teren.

Bod domaćinu doneo je Erik Bičfalvi pogotkom u 81. minutu, kada se dobro snašao i glavom savladao golmana Steuae.

Gostujući fudbaleri su bili bolji u prvom delu utakmice, a veoma brzo su poveli. Igrao se 10. minut, a strelac je bio Jugurta Hamrun, na asistenciju Stančiua.

Finiš utakmice posle izjednačujućeg gola Dinama, očekivano, protekao je u nervoznoj i rastrzanoj igri, pa nije ni bilo čudno kada je sudija odlučio da tenziju smiruje kartonima.

Prvo je u 85. minutu Stelijano Filip bacio na zemlju Hamruna i zbog toga dobio crveni karton, a onda je i Alžirac reagovao tako da je morao u svlačionicu.