U Kazanju kao da su se napili kruševačkog Vinjaka, Krasnodar nema gazdu

Vreme čitanja: 2min | pon. 10.08.15. | 21:11

Kubanj vodio do 90.minuta, ali je Krasnodar golom Smolova došao do remija – 1:1

Nešto se čudno dešava sa Rubinom iz Kazanja. Nije to više ekipa koja izaziva strahopoštovanje, a kako su počeli da igraju momci Rinata Biljatedinova uskoro će početi da izazivaju samo-podsmeh.

Rubin je definitivno najveći kandidat za ispadnje iz ruske elite. Pokazala je to i današnja utakmica protiv Rostova. Gosti su zabeležili sigurnu pobedu (3:0), zakucavši tim iz Kazanja sa začelje tabele. Rubin je naređao sve same prvenstvene poraze, a još nije postigao gol. Očajno je delovala odbrana Rubina. Probijena je već u četvrtom minutu nakon što se Bukharov odlično snašao posle centaršuta sa leve strane i najavio rasplet. Početničke greške defanzivnog rada Rubina kaznio je i Kanga golom posle lako izgubljene lopte domaćina i još lakše egzekucije da bbi konačan rezultat postavio Bukharov drugim golom na meču.

Krasnodar do daljeg nema gazdu. Kubanj je bio na dobrom putu da kao gost napravi malo iznenađenje i baci na kolena Krasnodar. Poveli su golom Paragvajca Melgareja u 50.minutu, posle spretne reakcije i odličnog udarca koji je završio u daljem uglu. Domaćin dugo ne zna za poraz, a i sada se svojski trudio da izbegne kapitulaciju. Kontinuiranim napadima davio je rivala i do zasluženog izjednačenja stigao u 90.minutu.