""

Uspela Eibarova zamka za Slepe miševe

Vreme čitanja: 1min | sub. 16.12.17. | 20:22

Baskijski tim do pobede došao golom dva minuta pre kraja utakmice

Valensija je počela da “trokira” na strani. Slepi miševi su kao gosti poraženi od Eibara sa 2:1 u meču 16. kola Primere i sada vodeća Barselona ima priliku da dodatno učvrsti prednost.

Ekipi Valensije je ovo drugi uzastopni poraz u gostima, a Eibar je upisao treći vezani trijumf u okršajima sa Valensijom u španskom šampionatu.

Sve je “mirisalo” na nerešen rezultat, ali je dva minuta pre kraja utakmice Đoan Džordan koji je iskoristio dobar centaršut i glavom pocepao mrežu Valensije.

Inače, Eibar je i prvi stigao do pogotka na ovoj utakmici, a strelac je bio japanski internacionalac Takaši Inui u 49. minutu.

Nadu Valensiji je doneo Santi Mina osam minuta kasnije, ali je koncentracija gostujuće odbrane popustila u samoj završnici ovog duela.

ŠPANIJA 1 - 16. KOLO

Sevilja - Levante 0:0

Atletik Bilbao - Sosijedad 0:0
Eibar - Valensija 2:1 (0:0)