""

KRAJ: Partizan - Spartak 0:0

Vreme čitanja: 4min | sre. 16.03.16. | 18:45

Uz MOZZART Sport pratite uživo dešavanja u prvom meču polufinala Kupa Srbije

- Subotičani su uspeli da se odbrane iako su celo drugo poluvreme imali igrača manje.

- Kraj utakmice na stadionu Partizana!

85. minut - Opet izmena u Partizanu, Golubović menja Jovanovića

84. minut - Ponovo sjajni Mirković! Vlahović je imao stoprocentnu šansu, ali mu je golman Spartaka ušao u šut

81. minut - Šutiraju crno beli sa svih strana, ali ne mogu da nađu put do mreže. Ponovo Mihajlović neprecizan

79. minut - Izmena u Partizanu, Brašanca menja mladi napadač Dušan Vlahović

77. minut - Uspeo je Božinov, ne samo da upropasti svoje šanse, već i da zasmeta saigraču Mihajloviću

74. minut - Mirković će definitivno biti junak utakmice, skinuo je još jednu priliku Partizanu, ovaj put nakon udarca Saše Ilića

71. minut - Ponovo je Mirković izašao kao pobednik posle šuta Stevanovića sa 20-ak metara

68. minut - Sada visi gol u vazduhu, golman Nikola Mirković je izbio loptu u korner posle udarca Stevanovića

66. minut - Opet Mihajlović propušta da dovede Partizan u vođstvo, šutirao je daleko od gola iz pozicije iskosa sa leve strane

64. minut - Sve više crno beli pritiskaju protivnika, posle kornera sa desne strane priliku je imao Marko Jovanović. Probao je glavom, ali iznad gola

62. minut - Odmah je odgovorio Partizan, ali je Božinov upropastio priliku traljavim udarcem sa 16 metara

61. minut - Evo sada i pokušaja Spartaka, šutirao je rezervista Ivanović sa preko 20 metara, malo iznad prečke

58. minut - Nova prilika za Mihajlovića, ali su gosti izblokirali njegov šut i lopta je otišla u korner

55. minut - Nova, druga izmena u Spartaku. Đorđe Ivanović menja Andreja Mrkelu

54. minut - Evo šanse za Partizan, Mihajlović šutira iznad prečke posle asistencije Brašanca

53. minut - Spartak se povukao na svoju polovinu, očekivano i vreba priliku iz kontranapada

50. minut - Partizan pritiska od početka, imao je Božinov polupriliku, ali je sa 16 metara šutirao traljavo

46. minutIzmene na obe strane. Kod Partizana umesto Marka Jevtovića na terenu je Valeri Božinov, kod Spartaka umesto Novakovića na terenu je Marko Jondić.

- Počelo je drugo poluvreme.

- Kraj prvog poluvremena u Humskoj, mršavo je to delovalo, golova nema

43. minut - Crveni karton za Tumbasevića, posle koškanja sa Bogosavcem na sredini terena

40. minut - Probudio se Partizan, sada je probao Nemanja Mihajlović posle solo prodora. Opet lopta pored stative

36. minut - Na sličan način kao Ilić, probao je Darko Brašanac, bio je malo bliži od Ilića, ali ni to nije dovoljno

32. minut - Sada je i Saša Ilić probao sa distance, ali je lopta otišla pored gola

29. minut - Prvi konkretan pokušaj fudbalera Partizana, tačnije Alena Stevanovića koji je prošao po desnoj strani i šutirao gotovo iz mrtvog ugla, golman Spartaka interveniše

26. minut - Sada je Bandalovski "zakrpio" jednu grešku Bogosavca koji je na sredini terena izgubio loptu i otvorio kontru Spartaku

23. minut - Malo se trgao Partizan u prethodnim minutima, ali daleko je to od ozbiljne igre favorita

19. minut - Partizan još nema udarac ka golu protivnika, za razliku od prethodnih mečeva Saša Ilić je totalno odsečen u napadu

16. minut - Sjajnu priliku imao je Andrej Mrkela, izašao je sam ispred Kljajića, previše je čekao i onda je uklizao Bogosavac i otklonio opasnost

15. minut - Brašancu beži lopta u kaznenom prostoru i polušansa je otišla u nepovrat

10. minut - Fudbaleri Partizana deluju prilično neorganizovano u uvodnom periodu utakmice. Nisu zasad napravili nijednu smislenu akciju

7. minut - Pokušava Partizan u ovim trenucima da pomeri linije tima ka Spartakovom golu, ali Subotičani stoje veoma visoko na terenu

4. minut - Spartak je poprilično otresito ušao u utakmicu i trenutno napada crno bele

2. minut - Oštar start Sedrika Gogue na sredini terena. To je bio faul, a verovatno bi defanzivac Partizana dobio i žuti karton da nisu uvodni trenuci meča.

- Počela je utakmica na stadionu u Humskoj

Fudbaleri Partizana dočekuju subotički Spartak u prvoj utakmici polufinala Kupa Srbije. Obe ekipe počeće utakmicu u očekivanim i najavljenim sastavima.

Ovo je crno-belima i Subotičanima treći međusobni okršaj u sezoni, a oba puta u Superligi slavio je Partizan. U Beogradu je bilo 2:1, odnosno 1:0 u Subotici.

Partizan (4-2-3-1): Kljajić - Bandalovski, Gogoua, Jovanović, Bogosavac - Jevtović, Brašanac - Kosović, Mihajlović, Stevanović - Ilić.

Spartak (4-2-3-1): Mirković –  Jočić, Antonić, Kovačevič, Milošević – Šljivić, Tumbasević – Novaković, Torbica, Mrkela - Milić.

(FOTO: Starsport)