""

Vasluj gura Čahlaul ka dnu, Ocelul bez problema sa Gaz Metanom

Vreme čitanja: 1min | sub. 11.05.13. | 22:21

Tri kola pre kraja Medvedi imaju četiri boda više od prve ekipe iz zone ispadanja, Turnu Severina

Fudbaleri Vasluja pokazali su da nisu dobri gosti, kao i da nemaju milosti prema ekipama koje se nalaze u nezgodnoj situaciji. Iako Čahlaulu gori pod nogama, Vasluj je lagano stigao do trijumfa rezultatom 2:0, a Medvede gurnuo ka zoni ispadanja.

Strelci za goste bili su Temvanjera u 63. minutu i Antal 15 minuta kasnije. Čahlaul je do kraja utakmice ostao i bez Marka, koji je u 84. minutu dobio direktan crveni karton. Tri kola pre kraja Medvedi imaju četiri boda više od prve ekipe iz zone ispadanja, Turnu Severina, dok je Vasluj na sigurnom šestom mestu sa 49 bodova.

Ocelul je, takođe kao gost, stigao do pobede, u susretu sa Gaz Metanom, i to rezultatom 2:1. Domaćin je prvi poveo preko Medeirosa u 48. minutu, da bi Benga u 50. i Vankea u 60. minutu doneli preokret i tri boda Ocelulu. Ocelulu je tako stigao do 11. pozicije, odmah iza Gaz Metana, sa tri boda manje.