""

Viljareal je ponovo moćan! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 07.04.17. | 22:32

Na Madrigalu savladan Atletik Bilbao – 3:1

Viljareal je ponovo moćan, Madrigal je ponovo arena koja guta protivničke timove. Imala je Žuta Podmornica krizu rezultata, kockala se mesto koji vodi u Evropu, ali je Viljareal zablistao kad je bilo najteže. Večeras je savladan Atletik Bilbao – 3:1.

Trijumf u Sevilji protiv Betisa dao je krila domaćinima. Rastrčali su se igrači Viljareal na svom bunjištu i već u 17.minutu došli do prednosti preko Ruiza. Izjednačio je Laporte samo tri minuta kasnije, ali je nastavak protekao u znaku jednog tima – domaćeg.

Viljareal je poveo u najboljem mogućem trenutku. Reprezentativac Konga Bakambu je prihvatio pas Sorinana i izvršio laganu egzekuciju.

Već tada se naslućivao pobednik. Potvrda je stigla posle pogotka Adriana.

Gostima nije pomogla činjenica da su od 74.minuta imali igrača više, pošto je isključen Ruiz.