""
""

Vučica prežalila nepravdu iz Torina: Destro, Ljajić i Toti lagano isprašili Leteće magarce! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 18.10.14. | 19:54

Rimljani se ubedljivom pobedom barem na nekoliko sati izjednačili sa vodećim Juventusom – 3:0

Iako su proteklih nedelju dana više govorili o sudijskoj "krađi" u režiji Đanluke Rokija, Rimljane to nije mnogo poremetilo, pa su u pravoj najavi okršaja sa minhenskim Bajernom, na svom Olimpiku lagano isprašili nemoćni Kjevo – 3:0 (3:0).

Vučica je kao po praksi koja traje od početka sezone kompletan posao rešila već u prvih 45. minuta. Gosti su prvi put poklekli već u četvrtom minutu, kada je Matija Destro na najbolji način iskoristio odličan centaršut Miralema Pjanića iz kornera i pogodio mrežu nemoćnog Frančeska Bardija.

U 25. minutu je sve bilo rešeno, a za to je bio najzaslužniji srpski internacionalac Adem Ljajić, koji je nakon odličnog pasa Frančeska Totija ušao sa desne strane u sredinu, lagano se oslobodio pratioca i poslao neodbranjiv udarac u mrežu Letećih magaraca.

Konačan rezultat je postavljen možda daleko ranije nego što je iko očekivao, u 33. minutu meča. Povratnik u tim Rudija Garsije, Danijele de Rosi, praktično je nasamario Darija Danijelija u petercu gostiju i iznudio faul za najstrožu kaznu.

Raspoloženi Toti je bio neustrašiv sa kreča, uspedio je snažan udarac punom i spasa za Bardija ponovo nije bilo.

Domaćin je u nastavku meča otaljavao posao i čuvao snagu za dolazak moćnih Bavaraca, pa su Toti i Ljajić prilično rano napustili igru, a umesto njih zaigrali Florenci i Paredes.