ČIST PENAL!!!

Vreme čitanja: 1min | pet. 22.06.18. | 21:37

Zašto sudije? Zašto?

Srbija je u 64. minutu pri rezultatu 1:1 oštećena za čist penal! I verovatno smo jedina reprezentacija koja je do sada na Mundijalu oštećena za očigledan jedanaesterac...

Sve ostale reprezentacije su do sada imale šansu za pravdu preko VAR tehnologije kada bi ih sudija oštetio, samo nemački arbitar Feliks Brih večeras nije želeo da konsultuje video-tehnologiju u trenutku kada je pogrešio.

U spornom 64. minutu je Tadić centrirao na peterac, Mitrović je išao na skok sa velikom šansom da opet glavom zakuca loptu u mrežu jer je Zomer ostao zakucan na liniji. Srpski napadač se našao u sendviču sa Šerom i Lihtštajenrom i fauliran je. Obojica su ga vukli, sprečili ga da dođe do lopte i oborili ga na zemlju. Možda se u toj gužvi nije najbolje videlo, ali je Nemac MORAO da otkloni sumnju konsultujući kolege u video centru i VAR tehnologiju. Srbija je najgrublje oštećenja reprezentacija sudijskom odlukom u dosadašnjem delu prvenstva...