Čuka prekinula crnu seriju, Zmajevi dobili po repu

Vreme čitanja: 1min | ned. 24.02.19. | 14:55

Brđani već posle pola sata završili posao

Crna serija za Čukarički je gotova. Posle tri utakmice bez pobede, Brđani su upisali trijumf u 24. kolu Superlige i to su razbili Voždovac na Banovom brdu sa 3:0 (2:0).

Čukarički je postio od 5. decembra, kada je pobedio Bačku sa 3:0 na svom terenu. Istim rezultatom oduvan je i Voždovac sa terena.

Domaći su poveli u 20. minutu kada je Ognjen Mudrinski iskoristio jedanaesterac. Deset minuta kasnije sjajnu akciju izveo je Čukarički, a Asmir Kajević je sa dva metra lagano  poslao loptu u mrežu za 2:0.

Zmajevi sa Dušanovca su agresivno krenuli u drugom poluvremenu, zapretili su u dva navrata i usred tih njihovih pokušaja usledio je hladan tuš: Šapić je u 54. minutu glavom pogodio za 3:0 i postavio konačan rezultat meča.