Hal – Midlzbro (©Reuters)

Hal slavio prvi put od 1. januara (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | čet. 02.07.20. | 20:02

I to golom u 91. minutu

Voda je bila prešla preko glave Tigrovima, ali su se trgli u poslednjem trenutku. I to poslednjim trenucima utakmice protiv Midlzbroa, kojem takođe gori pod nogama – 2:1.

Spretan i srećan napad i vrlo umešan gol Vilksa u 91. minutu doneo je Halu pobedu posle 13 mečeva! Poslednji put kada su Tigrovi slavili slavila se i Nova godina, bio je 1. januar i ništa nije slutilo da će Hal da se strmoglavi u ambis.

Nije još gotovo, ima još šest rundi do kraja, ali sada se lakše diše na KCOM stadionu. A, delovalo je da će Hal i Midlzbro jedan drugog povući ka dnu. Fudbalska rapsodija u prvih 10 minuta, po gol na obe strane, a onda – tišina.

Bilo je šansi, gosti su bili bolji, ali mreže su mirovale. Sve do tog prvog minuta sudijske nadoknade, kada se Vilks našao na pravom mestu u pravo vreme.

I sada su Tigrovi iznad Midlzbroa, hvataju vazduh, pune pluća. Ali, neće im biti lako, već u sledećem kolu idu u goste Vest Bromviču...