Hrabro na Erebro

Vreme čitanja: 2min | sub. 21.07.18. | 10:08

"Erebro je nanizao dva poraza u nastavku sezone. Sada očekujem da se izdignu pred svojim navijačima i odigraju barem nerešeno sa Malmeom. Rivali su bodovno poravnati, međutim, ambicije gostiju, koji u vitrinama čuvaju šampionski pehar, mogle bi da splasnu posle poslednjeg remija sa Estersundom", kaže Đurđić

Svetsko prvenstvo se završilo, Vimbldona nema, lige petice nisu još ni blizu, ali bar su tu prijateljske. Pisali smo već o žestokom okršaju Bajerna i Pari Sen Žermena, a igraju i Sevilja - Benfika, Inter - Zenit, Lion - Fulam... Istina, i dalje nije to to, jer treneri i dalje ne mogu da računaju na brojne igrače. Zato, možda bi i dalje bilo najbolje još neko vreme ići onom starom mantrom Skandinavija - Azija. Bar kada je sastavljanje tiketa u pitanju.

Danas je na programu 14. kolo u švedskoj prvoj ligi. Napadač Hamarbija Nikola Đurđić već neko vreme priča da treba izbegavati njegov klub u listama jer je nedavno otišao najbolji igrač ove ekipe. I stvarno, otkad je prodat Gambijac Pa Amata Diba u kineski Šenžen, Hamarbijeva kola krenula su nizbrdo. Sveukupno na protekla četiri meča nije upisao pobedu, kriza je evidentna, a sa tim je saglasan i Zoran Manović, bivši trener Asiriske.
"Hamarbi je sjajno odigrao prvi deo sezone. Zasluženo su osvojili prvo mesto. Mislim da su u tom delu pružali 120 odsto. Sada su prodali najboljeg igrača i očekujem da usledi rezultatski pad. Siguran sam da ne mogu da izdrže u istom ritmu."

Izabrane vesti

Kako bilo, ovo imajte na umu za ponedeljak jer Hamarbi igra tad sa Dalkurodm, a danas su na programu tri utakmice.
"Erebro je nanizao dva poraza u nastavku sezone. Sada očekujem da se izdignu pred svojim navijačima i odigraju barem nerešeno sa Malmeom. Rivali su bodovno poravnati, međutim, ambicije gostiju, koji u vitrinama čuvaju šampionski pehar, mogle bi da splasnu posle poslednjeg remija sa Estersundom. Po gol na obe strane mogao bi da padne na meču Kalmar - Sundsval. Golove očekujem i na okršaju Estersunda i Treleborga", poručio je Đurđić za TIP Novosti.

Evo kako to izgleda na tiketu...

Vreme RB Liga Meč Tip Kvota
Sub 16:00 5403 ŠVE 1 Orebro - Malmo ki X 3,50
Sub 16:00 5402 ŠVE 1 Ostersunds - Trelleborg ug 3+ 1,55
Sub 18:00 5404 ŠVE 1 Kalmar - Sundsvall tgg gg 1,90
Ukupna kvota10,31

ŠVEDSKA 1 - 14. KOLO:

Subota

Nedelja

Ponedeljak

NAPOMENA: Kvote su podložne promenama

Foto: Action Images


tagovi

ŠvedskaŠvedska 1

Izabrane vesti / Najveće kvote


Ostale vesti


Najviše komentara