Humanitarni tiket u podne: Marko Perić tipuje za Podrži život

Vreme čitanja: 6min | uto. 06.11.18. | 12:00

Zvezda u špilu od šest parova Lige šampiona na kladilačkoj meti futsalera Ekonomca koji čeka kvotu iz snova

Danas igra Zvezda s Liverpulom, ali to svi već dobro znate. Držeći da prosto moramo izazvati na crtu ovaj i druge parove Lige šampiona na putu do DESET MILIONA ukupne MOZZART donacije u “Humanitarnom tiketu u podne”, na kladilačku promenadu pozvali smo jednog pravog znalca. Marko Perić mu je ime, slavan je futsaler KMF Ekonomca iz Kragujevca, a priča kruži da ume i tipovima odlično da barata. 

Šta će biti, videćemo, tek Marko se igrao čak šest parova i uleteo u preozbiljnu MOZZART kvotu 429,10 koju množimo stalnom kompanijskom uplatom od 10.000 dinara.

Izabrane vesti

Naš današnji gost kao što rekosmo baš zna šta valja, pa od starta tipovanja gađa baš u rašlje udarnog para MOZZART kladilačke nedelje. Razume se, reč je o meču CRVENA ZVEZDA - LIVERPUL. Vladan Milojević je odlučio da psihološki rastereti Zvezdin pogon, kako bi naš sastav bez rezultatskog imperativa zaigrao sa petostrukim prvakom Evrope. Salah, Mane, Firmino, ključna su imena za balans igre Liverpula, ali nažalost ne i jedini aduti na koje računa Jirgen Klop bez Šaćirija koji sigurno ne izlazi na teren. Neuporedivi budžeti, neuporediv tempo i jačina redovnih takmičarskih obaveza dva kluba, sve su to razlozi zbog kojih Zvezdin niz pobeda nije uporediv s Liverpulovim. Ono što je bitno, odnosi se na rezultate prva tri kola Lige šampiona iz kojih je naš tim izvulao X s Napolijem, poraz od 6:1 od PSŽ-a i konačno minus na Enfildu pri konačnih 4:0. Liverpul je prvi u Grupi C, a poražen je jedino od Napolija sa 1:0.

“Kladilački realista u meni kaže X-2”, poručuje futsaler KMF Ekonomca.

Idemo na meč MONAKO – KLUB BRIŽ. Ne pitamo se šta se dešava, nego šta još može u negativnom kontekstu da snađe Monako. Francuzi nisu slavili još od prve dekade avgusta, što donekle otvara vrata Belgijancima koji su na minulih pet susreta čak četiri puta odigrali za X, i samo jednom slavili protiv Ostendea. Monako, kao i Klub Briž na pozitivnom kontu u Ligi šampiona dele jedino zajednički remi od 1:1. Oba tima imaju izgubljene partije od Dortmunda i Atletiko Madrida, što ukazuje na želju i jednih i drugih da konačno postignu nešto više.

“Igram na 0-2 gola. Mislim da će ovo biti poziciona utakmica bez previše otvaranja, pa zato i smatram da ne može pasti mnogo golova”.

Sledi derbi Grupe A, utakmica ATLETIKO MADRID – BORUSIJA DORTMUND. Utakmica za fudbalske sladokusce može doneti usijanje, s obzirom na Dormundov perfekcionistički pristup u prva tri kola, pobede protiv Klub Briža, Monaka i konačno Atletiko Madrida koji želi da povrati čast posle poraza od 4:0. Koliko je Dortmund do sada sve rešavao na svoju ruku govori gol razlika od 8:2, kojoj suprostavljeno stoji Atletiko Madrid koji negativnu cifru od 5:6, trenutno najviše duguje večerašnjem rivalu. Biće iskričavo, jer Atletiko svoj teren malo kome ume da prepusti.

“Verujem u X, to je moj tip uz koga sleduje i zaista sjajna kvota”.

Već smo na meču TOENHEM – PSV. Duel dve najslabije ekipe u Grupi B, svakako bi morao da obiluje golovima, budući da je i jednima i drugima najveći uspeh 2:2 iz međusobnog okršaja u trećem kolu. Inače, oba tima nisu omanula s 3+ tipovima ni na jednom meču, što je iznenađujući, ali ipak minimalni tip na ove timove koji je sabrn na osnovu gol razlike PSV-a od 3:8, odnosno 5:8 koliko ima Totenhem. GG igra na PSV je omanula jedino u prvom kolu, pri rezultatu 4:0 na račun Barse. Na kraju, dobro je znati i da Totenhem poprilično šareno igra kod kuće u poslednje vreme, što otvara vrata za sve kombinacije krajnjeg ishoda.

Razmišljam, ali ne previše o prelazu 1-1“...

Vraćamo se u Zvezdinu grupu na utakmicu NAPOLI - PSŽ. Meč sezone, ili trenutak istine koji bi mogao ukaže na sudbinu ekipe Karla Ančelotija u Ligi šampiona. PSŽ je pre dve nedelje, čega se doro sećamo na opšte zaprepašćenje bio na samoj ivici kolapsa u meču s Napolijem. Fleka je izbribana u trećem minutu sudijske nadoknade kada je Anhel di Marija tresao mrežu za konačnih 2:2. U Napulju se sada misli da je moguće sve okončati na radost svojih navijača koji očekuju da Liverpulovih 3:2 protiv Parižana nisu slučajnost, a da njihovih 0:0 sa Zvezdom nisu slabost na kojoj bi sada mogla kola da se slome.

“Kombinovano jaka partija 1&4+”.

I za kraj idemo do tribina utakmice PORTO – LOKOMOTIVA. Stvar je jasna, Porto je diktirajući faktor, a Moskovljani borbeno skoro pa nebitan činilac koji je pao u sva tri do sada odigrana kola Grupe D. Rezultat minulog meča ova dva tima u trećem kolu bio je 1:3, a koliko je ozbiljno Porto nastupio u Moskvi vidi se i po posedu lopte od čak 61 procenat u korist portugalskog tima. Ipak, taj podatak treba uzeti sa dozom rezerve, budući da je i jedna i druga ekipa imala po pet šuteva u okvir gola. To je međutim samo jedan detalj, od koga je svakako bitnija očajna gol razlika Moskovljana od 1:7.

“Jedinica na Porto, odnosno sigurica za kraj”, poručuje golgeter Ekonomca, čiji tim ove sezone ima najozbiljnije aspiracije za osvajanje 11. titule.

Marko Perić rođen je 1984. godine, a nastupao je za Marbo – Mungose, moskovsku Dinu, Araz Baku, Iberiju Star Real Rieti, Kaos, Bolonju, Napoli, i konačno KMF Ekonomac. Reprezentativac je Srbije od 2007. godine, a nejveći uspesi našeg današnjeg gosta su osvajanje državnih šampionata Srbije, Azerbejdžana i Gruzije. Uz to, naš Marko osvojio je i treće mesto u Ligi šampiona 2014. godine, a zaigrao je i polufinalu EP u Beogradu 2016, da bi se danas našao na mestu MOZZART igrača u društveno odgovornoj akciji s kojom se s pravom ponosimo.

Kada smo  već kod akcija širokog srca, red je da napravimo i letimični rezime poslednjih dešavanja iz ove svere kompanijskog života. Naime, pre zagarantovanog dobitka Maje Ognjenović, od 50.000 dinara, imali smo priliku da bet analizom rastumačimo tipovanja doktora Nenada Jakovljevića. On se odlično snašao angažujući pet parova za osvajanje kvote 9,00 namenjene Centru za zaštitu odojčadi, dece i omladine u Zvečanskoj ulici. Na taj način pridružio se plejadi velikana MOZZARTOVOG “Humanitarnog tiketa”, u kojoj po kladilačkim vrlinama dominiraju tiketi Ivice ŠurjakaVanje Bulića, i ostalih majstora sportskog klađenja koji u punom sastavu ovoga momenta mogu da se pohvale sa ukupno 140 overenih listića koji su skupa kroz našu plemenitu kasicu prosledili ukupno 9.975.120 dinara.

Nastavićemo dalje u istom maniru, naravno ne zapostavljajući velike projekte u akcijama “100 terena za jednu igru”, i “Novi dresovi za nove šampione”. Ukoliko ste nas pratili, imali ste priliku da vidite da je 70. teren po redu otvoren u novobeogradskom Bloku 23, presecanjem vrpce igrališta posvećenog velikom košarkaškom delu predsednika Košarkaškog saveza Srbije Predraga Danilovića. I to bi bilo sve, ali samo u osnovnim crtama, jer MOZZART je uvek na mestu gde je potreban, uz društva, pojedince, sve one kojima je pomoć potrebna, pa i uz Vojsku Srbije koju zdušno pomažemo donacijama za razvoj sporta među pripadnicima naših oružanih snaga.

Kraj današnje priče u “Humanitarnom tiketu u podne”, po pravilima društveno odgovorne službe, namenili smo Republici Srpskoj. Marko Perić je takođe odabrao adresu na koju će njegov dobitak otići s one strane Drine, i to na zasebnom listiću po igračkom pravilu koje ćemo vam u narednih par rečenica detaljno opisati.

PLEMENITI BET INFO – REPUBLIKA SRPSKA

Marko Perić će na plemenitom tiketu u RS, s istom igračkom kombinacijom kao i u Srbiji potencijalni dobitak proslediti na adresu Humanitarne organizacije “Partner”. MOZZART kvota je dakle ista, i iznosi 429,10, a potencijalni dobitak zaračunat je na osnovu svakodnevne kompanijske uplate od 50 konvertibilnih maraka.

Vreme RB Liga Meč Tip Kvota
Uto 18:55 6430 Monaco - Club Brugge ug 0-2 2,11
Uto 18:55 6433 Crvena Zvezda - Liverpool pk X-2 4,30
Uto 21:00 6434 Atl.Madrid - Dortmund ki X 3,45
Uto 21:00 6436 Tottenham - PSV pk 1-1 1,85
Uto 21:00 6437 Napoli - PSG kmb 1&4+ (5.5) 5,70
Uto 21:00 6438 Porto - Lok.Moscow ki 1 1,30
Ukupna kvota429,10

* Kvote prikazane u rubrici, bile su aktuelne u trenutku tipovanja, i podložne su promenama

PIŠU: Miloš MILIĆ i Đurđe MEČANIN


tagovi

sportsko klađenjebet analizahumanitarni tiket

Izabrane vesti / Najveće kvote


Ostale vesti


Najviše komentara