Igra doterana za Vojvodinu, crno-bele brine realizacija: Mačvini bonusi bolji od Partizanovih (VIDEO)

8

83

pre oko 3 godine

Samo cu reci:kada su se na ovim vestima pojavile postave,oko 12h,jedan momak je napisao "iz 1-2,provereno"!Svaka cast,smesna utakmica,nadam se da si uzeo novac!
G

Gost11

Pa nije doslo iz 1 u 2
v

v1ad

Koliko smesni golovi Partizana. Prvi gol se svi saplicu o loptu, mene bi bilo sramota da ga dam onako. Drugi tri igraca ne moze da blokira loptu koja mili po zemlji, sure. Preokret protiv Macve uz dosta srece a novinar pise kako je nekakva igra "doterana".
V

Vlax

Jel te isto tako bilo sramota zbog Zvezdinih penala protiv Inđije?
b

batabane

Steta sto nisu iskoriscene sanse,tek bi se tada videlo koliko Partizan lako i lepo igra.Treba to jos malo zategnuti,pre svega da kad se dodje nadomak 16,da nema razvodnjavanja,vec mora da se ide u realizaciji,bilo asistencija,bilo sut.A ne da se resi lopte odigravajuci bez ikakvog smisla,najcesce unazad.To se upravo odnosi i na Stulica,koji i nije bio los.Vidi se i da se Markec muci ne ide mu,ali i da je vrhunski igrač.Isto vazi i za Sumu.Ali mi je drago za L.Pavlovica, koji nije odigrao nista posebno,ali sigurnost na lopti je toliko vidljiva.Mislimđi da je Zivkovic na d.beku mnogo opasniji u fazi napada od Miljkovica,ali to je samo moje mišljenje.
Z

ZzzRrr

Onaj Štulić samo još prazan gol nije promašio. Partizanu treba špic strelac, a ne ovi nesrećnici što daju gol iz desete šanse

Onyx

Vlakulin, Sehovica ako mogu vratiti iz Izraela, pa cak i Arambasica, iako nije standardan u Metalcu. Ako mogu nekako Sanicanina prevariti, i nekog stranca normalnog. Neka igraju deca fudbal. I ovom isfoliranom Stanojevicu, kome je Stankovic u derbiju pokazao kako se vrse izmene, takodje bih se zahvalio.

Xxxxxxx

Ceo tim vama treba...a pre svega treba da vas izbace u nizi rang...ovaj Mec namesten milion posto
O

Onyx

Markec, Jojic, Obradovic, Urosevic, Bajbek(njega i ne smatram fudbalerom), Miljkovic(cak je za ove nabrojane i pokazao nesto) treba da idu ako stvarno vole Partizan. Mi titulu sa ovom upravom necemo videti sigurno, pa makar neka igraju Denis Stojkovic, Colic i tu jos par klinaca, uz one koje su bud zasto po Linglongu. Pa neka se i za opstanak borimo ali neka to budu mladi igraci a ne ovi od 27,28 koji izgledaju ko 100 godina imajudali
G

Grga Cvarak

De, cuti, molim te. Za pojedince si u pravu (Bajbek), ali za ostale lupas i samo ponavljas kao papagaj sto je vec neko drugi rekao, a isto nema pojma o fudbalu kao ni ti. Dok kazes za Stanojevica da nema pojma, vidi se odmah koliko si strucan da ostavljas komentare.
O

Onyx

Evo zasto tako mislim. Za Obradovica Sam mislio da ce povratiti malar 60 % forme koje nekad posedovao negde posle zimskih priprema. Daleko je od toga, to je ocigledno. Jojic mi sa 29,deluje kao da ima 39 godina. Urosevic, Milljkovic bekovi koji vrlo slabo centriraju. Markec vec skoro drugu sezonu igra jednu dobro, posle ga nekoliko nema nigde. Za Stanojevica mislim to sto Sam napisao, zato sto je onim izmenama ubacio ekipu u kontraritam, a po meni je Derby jedina utakmica u ovoj bedi od prvenstva podseca na Evropu. Eto zato tako mislim I ne treba to niko drugi da mi prica I objasnjava. Nisam slep

Zaim

Nema vise sigurni 6 bodova,vidimo se u nekom drugom filmu.Macva zbogom,vi ste za petu ligu.

As

Bravo Partizan. Zvezdin golman ne moze sve spasiti.
D

Dejan964766

Pa grobari su mirno spavali i pre derbija, pa znamo kako se zavrsio :D
O

Ojsa

Macva sa 8 bonus igraca,Gordic kao na vetrometini,svaka cast za decka sta je sve odbranio.Zvezda ima mnogo dobre golmane zadnjih 5 godina pocevsi od Manojlovica,Borjana,rezerve Popovica sad Gordic polako pokazuje kakav je golman.
s

samo vosa

Kec u Novom Sadu, sreda 19h
9

951357

Uhvatio sam malo Vozdovac - Macva, a i danas, na obe utakmice Gordic odlicno branio. Partizanov prvi gol ni oni ne znaju kako su ga dali, "puka sreca" pa je Asano ostao sam na drugoj stativi u sred peterca. Ali je evidentno to da je igra gromade dosta pala nakon derbija, sasvim slucajno naravno. Apropo one prijave na opklade da pada gol u poslednjim minutima prvog poluvremena - U utakmicama otkad je krenuo onaj suludi niz, sa Radnickim, Metalcem, Backom, Zlatiborom, Indjijom, Radnikom, Napretkom, Mladoscu, Metalcem u kupu, i sada Macvom, gromada je dala gol u poslednjih 5 minuta prvog poluvremena, i to najcesce od 44. minuta pa nadalje, i to nekoliko puta iz penala. Samo kazem... :D
S

Slaba odbrana

951357-Ljudino kako ovakve stvari ne primetiš kad je Zvezda u pitanju.Jesi li izbrojao koliko je bilo faulova,auta,ne dosudjenih faulova za Mačvu itd.Dobar golman nema šta,samo 60 golova Mačva primila najviše u ligi,od toga je njegovih 50-55 pošto protiv Zvezde nije branio pazi sad zbog kartona,slučajno pred meč sa Zvezdom dobije žuti....
B

Bolesnice

Partizan ti je opsesija.. Popucase ti brojevi..
G

Gost1111

Sta si jos uhvatio?
N

Nekac035

Dal je moguce da ovako providno igraci macve stanu da bi ovi slepci dali gol?! Oo UEFOooo...