Miloš Čupić, golman Inđije (Foto: Starsport)

Inđija praznih šaka protiv Zlatibora, Mladost na dva boda od lidera

Vreme čitanja: 1min | ned. 13.03.22. | 17:44

Mladosti samo bod protiv Loznice, lider poražen

Četvrto prolećno kola u Prvoj ligi Srbije donela je niz kikseva glavnih konkurenata u borbi za vrh, te su posle Javora koji je juče remizirao sa Timokom (0:0), bodove prosuli i Inđija i Mladost.

Lider prvoligaškog karavana poražen je na gostovanju Zlatiboru (0:1), a strelac odlučujućeg pogotka bio je Jeremić u 33. minutu.

Poraz Inđije ipak nije u potpunosti iskoristila Mladost koja je na svom terenu odigrala utakmicu mirnih mreža i osvojenim bodom prišla na dva koraka glavnom konkurentu za vrh.

Istovremeno Budućnost iz Dobanovaca je pobedom otvorila drugi deo sezone savladavši Kabel, te je Branko Smiljanić na idealan način počeo trenerske izazove u prvoligašu. Strelac gola vrednog tri boda bio je Tripković.