Izvinite, nismo znali da igrate Ligu šampiona: Jablonec otresao Viktoriju Plzenj! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 24.09.18. | 20:18

Šampion Česke potučen do nogu – 3:0

Viktoriji iz Plzenja se opasno drma presto u Češkoj. Rivali iz Praga gaze, a učesnik Lige šampiona – grca. Ekipa Pavela Vrbe danas je do nogu potučena na gostovanju Jablonecu – 3:0.

Ekipa za koju igra Vladimir Jovović odigrala je ubedljivo najbolji meč u sezoni. U pojedinim delovima utakmice činilo se da domaćin igra Ligu šampiona, a da je Viktorija iz Plzenja „tamo neki tim“.

Od početka susreta Jablonec je dominirao. Vešto je koristio umor i nedovoljnu motivisanost učenika Pavela Vrbe. Ređale su se šanse pred golom Viktorije koju je sreća čuvala u dobrom delu prvog poluvremena.

Tada je Jablonec napravio još jednu karakterističnu akciju. A mladi Mihael Travnik je zakucao loptu u mrežu.

Isti igrač je duplirao prednost u 39.minutu. Viktorija je potpisala kapitulaciju već tada. Odbrana koja je odolevala u Evropi se totalno raspala. Konačan rezultat postavio je Kramosta.

ČEŠKA 1 - 9. KOLO:

Jablonec - Plzenj 3:0 (2:0)