(Reuters)

Kako ovo objasniti? Dva poništena gola, dve stative, dva zicera... (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 14.10.23. | 22:47

Srbija nije imala ni sreće na "Puškaš areni"

Dali smo jedan, zaslužili makar još jedan, ali ga dočekali nismo. Dala je Srbija gol u Budimpešti, bio je to pogodak koji nas je na samo 70 sekundi vratio u igri, pošto je odmah posle egzekucije Strahinje Pavlovića Mađarska stekla prednost drugi put na meču, a utisak je da smo proćerdali šanse da u glavnom gradu severnih suseda ostvarimo bolji rezultat.

U prvom poluvremenu, pri rezultatu 0:0 zicer je imao Mijat Gaćinović, potom veliku šansu propustio Andrija Živković. Ako nas je to iznerviralo, šta tek onda reći za situacije s početka i tokom drugog poluvremena, kad su nam dva gola poništena, a još dva sprečila stativa!?

Oba puta je mrežu domaćina zatresao Aleksandar Mitrović, ali se ispostavilo da se u izgradnji akcija najpre u ofsajdu nalazio Sergej Milinković Savić, potom i Dušan Tadić. Na sve to dodajte i dve stative u 71. minutu, kad je najpre okvir gola uzdramo Dušan Tadić, posle toga i Strahinja Pavlović.