Katai ponovo mađijao: Paunov Čikago izgubio u petom minutu nadoknade! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | čet. 12.07.18. | 09:08

Filadelfija na kraju bila bolja – 4:3

Juče je potpisao novi ugovor, a noćas se Aleksandar Katai poslodavcima iz Čikaga zahvalio novom majstorijom. Tim koji vodi Veljko Paunović napravio je korak unazad u borbi za plej of, pošto je kao domaćin izgubio od Filadelfije – 4:3.

Na Tojota Parku u Čikagu viđen je lud meč, protkan majstorijama Aleksandra Kataija i Bastijana Švajnštajgera. Međutim, sve ono što su oni radili odbrana Paunovog tima je prosipala.
Zanimljivo je da je Čikago izjednačio u četvrtom minutu sudijske nadoknade, ali je samo 60 sekundi kasnije Akam iskoristio priliku i doneo gostima ceo plen.

Da je u ovom trenutku najbolji igrač Čikaga Katai je demonstirao u u 69.minutu. Tada je napravio karakterističan dribling, a potom desnom nogom sa 20 metara pogodio samo ćošak gola FiladelefijE. U tom trenutku bilo je 2:2.

Zanimljivo je da su golove za Čikago pored Kataija postigli reprezentativac Mađarske našeg porekla Nemanja Nikolić i srpski zet Bastijan Švajnštajger.