Liga šampiona pred derbi sa Portom
Vreme čitanja: 2min | uto. 02.10.18. | 14:29
Vitorija tvrdi da u taboru Benfike misle samo na AEK
Trener Benfike Rui Vitorija rekao je na konferenciji za medije pred meč protiv AEK-a u Atini (21.00) u drugom kolu Lige šampiona da ne smatra da je njegov tim favorit na stadionu Spiros Luis.
"Znamo šta Grci mogu. Vrlo dobro su otvorili prvenstvo. Iako nas u nedelju čeka derbi protiv Porta u ligi, maksimalno smo fokusirani na gostovanje AEK-u, na čijem stadionu ume da bude baš vruća atmosfera", rekao je Vitorija.
Na pitanje kako će izgledati zadnja linija bez Žardela, koji se povredio protiv Šaveza, Portugalac kaže da veruje svim igračima.
"Svi koji su u protokolu imaju kvalitet. Ali, jednostavno, nije se pojavila prilika da neki zaigraju".
Izabrane vesti
Vitorijin kolega, Marinos Uzounidis nema dilemu oko najboljeg u Grupi E.
"Bajern je na različitom nivou od svih nas, ostali imaju ujednačene šanse. Zato, ako mislimo da uradimo bilo šta u Evropi, ovo moramo da dobijemo. Ajaks nam je očitao lekciju, mada smo mnogo grešili, a na ovom nivou se svaka greška kažnjava. Moramo da budemo na najvišem nivou", rekao je Uzounidis.
Vreme | RB | Liga | Meč | Tip | Kvota |
---|---|---|---|---|---|
Uto 21:00 | 6432 | LŠ | AEK - Benfica | tgg gg | 2,10 |
Ukupna kvota2,10
|
LIGA ŠAMPIONA - 2. KOLO GRUPNE FAZE:
LIGA ŠAMPIONA - 2. KOLO
Utorak
Sreda
* Kvote su podložne promenama
Foto: Action Image