Lud derbi u Bosni! Željo imao 3:0 do 88, a onda... (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 17.03.18. | 18:06

Trka za titulu i dalje otvorena...

Lud derbi odigran je danas u Premijer ligi Bosne i Hercegovine! Okršaj prvoplasiranog Željezničara i Zrinjskog mogao je praktično da reši šampionat, da su Sarajlije slavile, ali domaćin je uspeo da se čudesno vrati u utakmicu i ostane na svega minus dva pred sam finiš trke.

Željezničar je, verovali ili ne, imao spektakularnih 3:0 sve do 88. minuta i nije uspeo da pobedi?!

Golove za Želju postigli su Barišić (ag.) u 8. minutu, Stojan Vranješ u 27. i Zakarić sa penala u 86. Pod Bijelim brijegom niko tada nije mogao ni da pretpostavi da će dogoditi nešto slično kao u finalu Lige šampiona 2005. Tada je Liverpul stigao 0:3 za šest minuta, a Zrinjskom je trebalo duplo manje vremena za isti podvig. Krenulo je golom Jovića, a završilo se Pezerovim...