Komentari na vest

Majdevac rešeta, Novi Pazar redom pobeđuje: Peti trijumf u nizu, osvojen i Novi Sad

b

broki

pre preko 1 godinu

lazni gvardiola 2 linta(lazni 1 lazetic)najgora dva trenera u srbiji!linta namontirao onog zigu uzeo mu posao i sad karma vraca sveeee
G

Gost23

Kakav gol malog Radulovića, svaka mu čast! Pazarci prvi na tabeli sa Zvezdom! Hahahahahaha... Samo napred!
P

Posle

..dugo, dugo vremena bice to pravi derbi u Novom Pazaru 11.09. kada dodje Zvezda. Nikavih 5:0 za poluvreme, nego ceno se namuciti da dobijemo ovakav Novi Pazar i to pre 10.000 ljudi.
G

Gosten

Kojih 10000 ljudi kada su kaznjeni i igraju bez publike
V

Visente Del Boske

Radulovica obavezno na zimu vratiti u zvezdu,decko je ubedljivo najbolji igrac mladosti,ove sezone igra fantasticno,dao je dva gola do sad,protiv partizana je kidao, definitivno ima kvalitet.
G

Gost 18

E to moras da vidis sa Lintom.... Nevoli Zvezdine igrace...

karadzictomislav2011@gmail.com

Novi Pazar trenutno igra najbolji i najzanimljiviji fudbal u MozzartBet Superligi!
I

Istina

Odigrali Pazarci koliko im je trebalo za pobedu. Da ih nisu sudije ostetile i malo srece da su imali u prva tri kola jos bi bili neporazeni. Idemo dalje seriju pobeda
B

Budućnost u NP-u

Na polusezoni ceo šampionski tim Pazara prelazi u Partizan, Partizanov tim odlazi da igra u dresovima Pazara, u Pazaru dolazi do uličnih demonstracija zbog toga, ali polako se sve smiruje kad trener Pazara Petrić Godan krene da niže dobre rezultate, a u Pazaru se svakog vikedna otvaraju novi splavovi.
R

Rad na odredjeno

Novi Pazar nezaustavljiv! Igraju brzo, jednostavno, dobri u polukontrama i kontrama. Odlicno izdanje danas, pogotovo izmedju 10 i 35 minuta. Posle su cuvali rezultat. Mladost GAT napadala (sjajan gol Radulovica) ali nedovoljno da se stvori dovoljan broj izglednih prilika za gol da bi se stiglo do povoljnijeg rezultata.