Majko mila, šta uradi Ibrahimović na debiju! Prvi lob s 35 metara, drugi u 91. za pobedu od 4:3 (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 01.04.18. | 08:00

Pa on je igrač kakav se retko rađa. Trebalo mu je 20 minuta da napravi čudo, ušao je pri rezultatu 1:3

Pa kakav je igrač Zlatan Ibrahimović! Pa kakav je to majstor! I to u gradskom derbiju Los Anđeles Galaksija i Los Anđeles FC-a. Ušao je u igru u 71. minutu pri rezultatu 1:3, a onda posle gola Pontiusa u 77. minutu postigao golčinu koja će obići ceo svet. Pa mu je i to bilo malo nego je u 91. minutu dao još jedan za potpuni preokret i pobedu Galaksija od 4:3.

Prvi gol...

Primio je loptu na oko 35 metara i volejem lobovao golmana Milera koji je prethodno loše ispucao loptu. Potpuno u njegovom stilu.

Drugi gol...

Kada je delovalo da će biti 3:3 na kraju, Galaksi je došao do pobede. Centrirao je Ešli Kol, a Ibra je glavom postigao pogodak za pobedu.

Debi koji će se pamtiti i o kome će se pričati!

A utakmica se kretala tako da je skoro bilo nemoguće predvideti ovakav kraj. Los Anđeles FC je vodio s 2:0 već posle 26 minuta. Kada je Steres postigao autogol u 48. minutu gosti su poveli s 3:0.

Najavu povratka u meč poslao je Letgle golom u 61. minutu, a kada je Ibra ušao u 71. sve se okrenulo naglavačke.