Milinković: Samo nas je Zvezda dosad nadigrala

Vreme čitanja: 2min | ned. 04.11.18. | 09:55

"Imamo problem sa realizacijom, nismo bez šansi, gotovo ni na jednoj utakmici. Ne pamtim u dugogodišnjoj karijeri da sam vodio tim koji stvara ovoliko prilika i pogađa okvire gola. Verujem da će da nam se vrati u narednim mečevima. Moramo da budemo uporni", poručuje trener Rada

Okršaj Partizana i Vojvodine svakako bi trebalo da bude najzanimljiviji u nedeljnom programu 15. kola Superlige, ali interesantno bi moglo da bude i na ostalim terenima. Na meniju su još utakmice Zemun - Napredak, Mačva - Voždovac i Rad - Spartak.

Miriše na mali broj golova kada je reč o sudaru Rada i Spartaka. Domaći na petu pobedu u šampionatu čekaju od 22. septembra (šest vezanih mečeva bez trijumfa u svim takmičenjima), kad je pala Mačva na Banjici, dok Spartak još uvek nije osvojio tri boda u gostima ove sezone. 
"Imamo problem sa realizacijom, nismo bez šansi, gotovo ni na jednoj utakmici. Ne pamtim u dugogodišnjoj karijeri da sam vodio tim koji stvara ovoliko prilika i pogađa okvire gola. Verujem da će da nam se vrati u narednim mečevima. Moramo da budemo uporni", rekao je Zoran MIlinković, prenosi Sportski žurnal. 

Izabrane vesti

Međutim, šef stručnog štaba Rada nije nezadovoljan igrama svojih pulena.
"Nalazimo se u sredini tabele, manje-više gde smo i očekivali. Uvek može bolje, dosad nas je samo Crvena zvezda nadigrala, što nešto govori."

Milinković očekuje težak meč protiv Spartaka.
"Želimo da nam se već protiv Subotičana vrati propušteno. Podatak da i oni nemaju pobedu nekoliko kola još više će da oteža susret. Moraćemo da odgovorimo obavezama na najbolji mogući način", podvukao je Milinković

Predrag Rogan ističe da ekipa podiže formu i da se nada povoljnom rezultatu.
"Nastavljamo niz utakmica u kratkom vremenskom periodu, biće ovo peta u dve nedelje. Gostujemo Radu gde sam proveo osam godina i sada su ti igrači kojima sam bio trener i direktor nosioci ove ekipe", rekao je trener Spartaka i nastavio:
"Radi se o kvalitetnoj ekipi koja ima karakter i mentalitet. Znamo šta nas očekuje na Banjici. Naš protivnik će uz podršku navijača pokušati da dođe do bodova. Međutim, imamo svoju računicu i razloge da se nadamo povoljnom rezultatu. Igramo sve bolje, ostaje žal što smo u protekle dve utakmice uzeli samo jedan bod, a mogli smo i četiri. Novi izazov je pred nama i očekujem da moji igrači nastave sa podizanjem forme. Počeli smo da pretimo i dajemo golove te se nadam otvorenoj utakmici na Banjici", podvukao je Rogan.

SUPERLIGA SRBIJE - 15. KOLO

Subota
Proleter - Crvena zvezda 0:2 (0:1)
/Andrejević 9 ag, Ben 56/

Bačka - Radnički (N) 0:2 (0:2)
/Haskić 36, Stanisavljević 38/

Mladost Lučani - Čukarički 3:4  (1:2)
/Jovanović 40, Tumbasević 54, Odita 62 - Mudrinski 9 i 75, Ovusu 21, Stojanović 81/

Radnik Surdulica - Dinamo Vranje 2:0 (2:0)
/Zlatanović 6 i 45 pen/

Nedelja
13.00: (2,65) Zemun (2,95) Napredak (2,75)
16.00: (2,55) Mačva (2,90) Voždovac (2,90)
16.00: (2,30) Rad (2,95) Spartak Subotica (3,25)
19.00: (1,35) Partizan (4,40) Vojvodina (9,00)

* Kvote su podložne promenama 

Foto: Star Sport 


Izabrane vesti / Najveće kvote


Ostale vesti


Najviše komentara